Двери Валенсия 1901

Шпонированные двери фабрики Фадо. Модель 1901

9 336,00 ₴

0,00

0,00

0,00

Итого: 9 336,00 ₴

Вартість вказано з петлями і замком.

Увага: ціна може відрізнятися від зазначеної в залежності від покриття (шпон в бійцевому тонуванні або фарбуванні).

Полотно виготовляється з чвертю.

Специфікація двері Валенсія 1901

Конструкция

Конструкція: клеєний масив сосни + MDF

Покрытие

Покриття: натуральний шпон

Высота блока

Висота блоку: 2060 мм; 2280 мм (з націнкою)

Ширина блока

Ширина блоку: 660 мм; 760 мм; 860 мм; 960 мм (можливе виготовлення інших розмірів)

Толщина полотна

Товщина полотна: 40 мм

Наличник и доборная доска

Лиштва та добірна дошка (розширювач): шпонований MDF

Варіанти покриття

shpon-dub.png

Шпон дуба (обробка МАСЛО)

shpon-duba-po-tonam.png

Шпон дуба в бійцевому тонуванні (венге, палісандр, горіх, світлий горіх, дуб натура, сивий дуб, світлий дуб, вишня, дуб сірий, трюфель, набукко)

shpon-pokraska-dub.png

Фарбування по шпону дуба (айс, білий, бежевий, капучіно, попелястий, чорно-коричневий, ванільний, небесно-блакитний), також можливе фарбування в будь-який колір RAL (ручна робота)

RAL-pokraska.png

Фарбування по MDF в будь-який колір RAL (ручна робота).

Дод. комплектація: розширювач коробки (для широких стін), портал, лиштва на інший бік, дверна ручка.

Рекомендації до застосування: житлові приміщення, офіси, адміністративні приміщення.

Гарантія: 5 років від виробника.

Дніпропетровська фабрика Фадо виробляє двері високої якості і реалізує їх за доступними цінами. Двері Фадо втілюють безліч дизайнерських рішень. З усього нашого різноманіття, Ви легко знайдете саме ту, яка Вас влаштує. Ми гарантуємо, що Вас задовольнить екологічність дверей, виготовлених з натурального клеєного брусу із покриттям дубового шпону високої якості. Комплектація дверей Фадо включає в себе італійські петлі і замки. Двері Фадо можуть бути покриті шпоном з дубу в бійцевому тонуванні, а також можна пофарбувати двері Фадо в будь-який колір RAL, обраний за Вашим бажанням.

Купити двері Фадо в Києві можна в багатьох торговельних точках. Однак навіщо Вам марнувати власний час на пошуки, якщо можна придбати двері Фадо в магазині «Веданта» надійно та швидко?

Таблиця довідкових розмірів для блока висотою 2060 (мм)

Внутрішня висота коробки

Зовнішня висота коробки

Рекомендована висота отвору

Внутрішня ширина коробки

Зовнішня ширина коробки

Рекомендована ширина отвору

2020

2060

2080

570

660

680-700

2020

2060

2080

670

760

780-800

2020

2060

2080

770

860

880-900

2020

2060

2080

870

960

980-1000

 

Інформація, комплектація і технічний опис дверей Фадо.

Виробник: Україна, м. Дніпропетровськ, фабрика дверей «Фадо».

Конструкція і комплектація дверей фабрики Фадо:

- полотна дверей і коробки виконані з євробрусу сосни (зрощеного по довжині і ширині), що виключає будь-які викривлення полотна.

- полотна дверей виготовляються з чвертю, що забезпечує додаткову шумоізоляцію, приховує засувку, а також зазор між коробкою і полотном двері, або без чверті (для деяких моделей).

- фільонки дверей виготовляються з екологічно чистого МДФ, що забезпечує відсутність усадки і підвищує звукоізоляцію, товщина фільонок 20мм.

- ущільнювач німецької компанії Deventer забезпечує зачинення без бавовни, а також додаткову шумоізоляцію і теплоізоляцію.

- петлі: для полотен з чвертю і без чверті використовуються петлі Otlav (Італія) - вони легко регулюються в трьох площинах і безшумно відкривають і закривають Ваші двері. Також полотна без чверті можуть комплектуватися прихованими петлями Kubica Combo 3 (Італія) або AGB ECLIPSE (Італія).

- замок італійського виробництва AGB Evolution може бути в декількох варіантах: стандартний (під ручку), сантехнічний (під WC-фіксатор), циліндровий (можна встановити серцевину ключ / ключ або ключ / баранчик). Всі ці механізми доступні в кольорах: золото (латунь) або хром. Також двері можуть комплектуватися магнітним механізмом AGB Polaris.

- лиштва має Г-подібну форму, що дозволяє здійснити монтаж лиштви без клею або саморізів. Потрібно лише ніжку лиштви вставити в паз коробки. Це полегшує монтаж і забезпечує щільне прилягання до стіни.

- можливе встановлення розширювачів на будь-яку товщину стіни, а також встановлення фальшкоробок (обшивка отвору) і наличників з обох боків.

 - обробка: в якості обробки як дверних полотен, так і складових використовується натуральний шпон. Шпоновані міжкімнатні двері виглядають досить презентабельно і привабливо, вони майже не відрізняються за зовнішнім виглядом від дерев'яних.

- фінішне покриття дверей: глибоке тонування, що проявляє структуру дерева, поліуретановий лак.