Элитные пластиковые окна в дом (класс люкс)

Виды пластиковых люкс окон для дома

Шестикамерный профиль

(Лучший выбор)

Шестикамерные профили (как правило 82 мм толщиной и более) – уже сегодня стандарт для развитых стран и у нас рекомендуемые для применения в остеклении коттеджей, энергоэффективных сооружений. Или, конечно же, для любого жилого объекта, если позволяет бюджет.

Пятикамерный профиль

(минимально допустимо)

Пятикамерные профиля (как правило 70 мм толщиной) – это стандарт на сегодняшний день, пластиковые окна для дома с такими профилями (конечно в сочетании с энергоэффективным стеклопакетом), дадут необходимые показатели по теплоизоляции для остекления жилых помещений.

Трехкамерный профиль

(Не рекомендуется)

Трёхкамерные профиля (как правило 60 мм толщиной) – рекомендуется использовать разве что для остекления холодного балкона/лоджии, веранды, производственного помещения. Металлопластиковые окна с такими профилями (независимо, Rehau это, Veka или KBE) не подходят для остекления жилых помещений в нашей климатической зоне.

Мы работаем с:

Aluplast.png   

мы можем вам помочь подобрать окна?

или посмотрите цены на натяжные потолки, которые заказывали наши клиенты

Чаще всего для окон в дом выбирают такие стеклопакеты:

2-камерный стеклопакет с энергосберегающим стеклом (данный стеклопакет соответствует минимальным требованиям ГОСТ, при этом экономный по цене).

Экономно

2-камерный стеклопакет с энергосберегающим и солнцезащитным стеклом (достойный вариант для остекления дома при небольших затратах).

стандартно

Индивидуальный стеклопакет, подобран под Ваши требования (ударопрочные, мультифункциональные, энергосберегающие, архитектурные стёкла).

рекомендовано

Пластикові вікна в будинок

Пластикові вікна в будинок в Києві слід підбирати з усією відповідальністю, адже це покупка не на кілька років. Грамотно підібрані вироби забезпечать комфорт, тепло в приміщенні на тривалий період часу.

Використання пластикових вікон в будинку: який профіль для вікон підійде

Элитные пластиковые окна в дом купить

Виробам, призначеним для дач, тобто для об'єктів літнього проживання, можна не приділяти багато часу, так як зазвичай люди вирішують встановити туди вікна з бюджетних профілів, адже ціна на них в Україні невисока. Більш детально рекомендується розглянути варіанти скління будинків, де постійно проживають люди.

Одним з правил вважається те, що в приватний будинок необхідно здійснювати монтаж теплих конструкцій. Найчастіше площі будинків перевищують простір міських квартир, до того ж тарифи немаленькі. Саме тому проблеми з енергозбереженням настільки актуальні для приватних будинків.

Як правило, в свій будинок фахівці рекомендують встановити семи-, шести, або п'ятиканальні системи. Дані системи характеризуються підвищеною монтажною глибиною, що дозволяє знизити тепловтрати. У широких багатокамерних системах додається три шари ущільнювача, це збільшує довговічність використання фурнітури за рахунок того, що вона захищена від пилу, вологи. До того ж, так само знижується повітропроникність віконних конструкцій. Ціна подібних систем вище, але якщо їх купити в Києві, то економічність, комфорт будуть гарантовані, вкладені кошти швидко окупляться.

Досить часто в будинках застосовуються елементи віконного декорування шляхом наклеювання плівки на поверхню профілю. Зазвичай задіяні плівки, що імітують породи дерева.

Якщо прийнято рішення ламінувати профіль з двох сторін, то важливо подбати про те, щоб з стулки, торців рами виключити білий колір. Тоді при відкритому отворі буде повна імітація дерева.

З огляду на те, що в Україні в приватних будинках підвищені вимоги до захисту від негативного впливу навколишнього середовища, то підбираючи пластикові вікна в будинок, необхідно подбати про застосування додаткового контуру ущільнення. В цьому випадку віконна фурнітура буде надійно захищена від пилу, вологи, продувань, а безпосередньо конструкція отримає захист від шуму, теплозахист.

Як вибрати склопакет в Києві?

У будинку слід застосовувати теплі склопакети. Бажано, щоб це були двокамерні конструкції з енергозберігаючим склом. При цьому підбирається максимальна товщина склопакетів. У деяких випадках їх камери заповнюються аргоном.

Ті власники, які вирішили придбати пластикові вікна в будинок, і при цьому відповідально ставляться до економії витрат на експлуатацію житла, комфорту, різні склопакети можуть застосовувати для приміщень різного призначення, фасадів.

Для того щоб надати архітектурну виразність конструкцій, використовують декоративні планки, монтовані всередину склопакета. Якщо склопакети невеликі, то підійдуть вузькі планки, ширші рекомендується застосовувати у великих отворах.

Правильний вибір фурнітури

Як правило, в порівнянні з квартирою, в будинку вікон більше, тому до фурнітури пред'являються підвищені вимоги. Адже ніхто не захоче викликати фахівців з ремонту фурнітури занадто часто, особливо якщо будинок розташований не зовсім близько.

Актуальною також вважається захист від проникнення. Часто використовується фурнітура з противовзломними деталями. Не менш ефективні поворотні блокатори, які не допускають зняття стулок з петель зовні. Можна спробувати спеціальну ручку, оснащену механізмом проти злому.

Де недорого можна придбати віконні конструкції для будинку?

Ви не знаєте, де недорого купити пластикові вікна в будинок? Звертайтеся в інтернет-магазин Wedanta в Києві, де представлений величезний вибір конструкцій, що застосовуються в приватному секторі. Великий асортимент надміцного профілю, енергоефективних склопакетів, варіантів декору, фурнітури, нікого не залишать байдужими.

У нас можна підібрати пластикові вікна в будинок від провідних виробників. На них пропонується конкурентоспроможна ціна, тому бажаючих купити їх досить багато.

Телефонуйте нам або пишіть, менеджери обов'язково підберуть для вас оптимальний варіант.

Переваги компанії «Веданта»

14-річний досвід роботи на віконному ринку, завдяки якому Ви отримаєте бездоганну консультацію
Установка пластикових вікон тільки висококваліфікованими фахівцями
Доставка Ваших нових вікон завжди безкоштовна і в строк
Завжди адекватна ціна на пластикові вікна при незмінно високій якості
Виробництво автоматизовано і оснащено сучасним обладнанням, яке регулярно оновлюється
Нас рекомендують друзям! Більшість прийнятих нами замовлень - саме за рекомендацією
Безпека, яку ми втілюємо в вікні, завдяки противовзломной фурнітурі і/або броньованим склопакетам
Індивідуальність, яку Ви отримуєте з нашими пластиковими вікнами будь-якої складності і кольору
Енергоефективність наших вікон дозволить Вам економити на опаленні і кондиціонуванні
Гарантія якості на 5 років
Величезний вибір аксесуарів до Вашого нового пластикового вікна
Кваліфіковане післягарантійне обслуговування

Замовити дзвінок

Замовте дзвінок, а ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
Допомога з вибором

Наші менеджери дадуть відповідь на будь яке Ваше питання, допоможуть з вибором і проконсультують з приводу доставки і оплати.